google_logo.png

Bardzo dobra, profesjonalna obsługa. Dr. Gończowski to świetny specjalista. A poza tym widać że gabinet troszczy się o bezpieczeństwo pacjentów. Czułem się tu bezpiecznie pod każdym względem. Usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie.


google_logo.png

Dr Krzysztof Gończowski to specjalista z najwyższej półki. Skomplikowane zabiegi powtórnego leczenia kanałowego (re-endo) przeprowadził wzorowo. Rewelacyjny fachowiec i człowiek. Wszystko na najwyższym poziomie. Cały zespół MAGNADENT zasługuje na uznanie. Zdecydowanie polecam!


google_logo.png

Pełen profesjonalizm i pasja widoczna w każdym aspekcie kontaktu i leczenia. Komfort wizyty i jakość wykonanej usługi na najwyższym poziomie.


images-1.png

Wizyta w gabinecie dr Gończowskiego była bardzo profesjonalna i konkretna. Po prześwietleniu i konsultacji otrzymałam bardzo klarowny plan leczenia. Cały ośrodek jest dobrze zorganizowany pomimo sytuacji epidemiologicznej, miła obsługa i przyjazna atmosfera. Polecam!


images-1.png

Jestem bardzo zadowolona z zabiegów.Dr.Krzysztof Gończowski jest profesjonalem w dziedzinie. Podejśćie jest na najwyższym poziomie. Wszystko zostało wyjaśnione i przedstawiony plan leczenia wraz z kosztami


google_logo.png

Pan dr Krzysztof Gończowski to specjalista najwyższej klasy. Z czystym sumieniem można polecić gabinet MAGNADENT. Miła obsługa, konkretny plan leczenia, opieka nad pacjentem (w trakcie i po leczeniu) wspaniały personel medyczny, wysokiej klasy sprzęt i materiały, możliwość wykonania na miejscu zdjęć panoramicznych, a także wyposażenie gabinetu w lampy UV-C + bezbłędna i profesjonalna praca Pana Doktora sprawiają, że Pacjent czuje się bezpiecznie, że jest w dobrych rękach. Gabinet na 6 +. Czasami tylko Pacjent zawodzi:). Dziękuje Panie Doktorze za pomoc.


images.png

Bardzo sprawnie przeprowadzona konsultacja. Konkretny plan działania, dokładny kosztorys 🙂

Niesamowite podejście do pacjenta. Do gabinetu wchodziłam ze łzami w oczach, ze strachu. Jednak Pan Krzysztof jest tak ciepłą i przyjazną dla pacjenta osobą, że nawet nie wiem kiedy minął czas zabiegu. Wieloletni, paraliżujący strach przed dentystą zniknął w oka mgnieniu 🙂 Do tego świetne znieczulenie komputerowe, dzięki czemu czułam komfort podczas wizyty .


images.png

połowie zębem i alarmującym stanem zapalnym w organizmie. Dzięki zdjęciu rentgenowskiemu 3D dr Gończkowski zdiagnozował poważne problemy w moim uzębieniu i ułożył plan leczenia, dzięki któremu obecnie mogę cieszyć się zdrowymi zębami. Doktor zapewnia profesjonalizm i miłą atmosferę, a do zabiegów używa najwyższej jakości sprzętu. Dr Gończkowski poradził sobie nawet z wyciągnięciem z jednego z kanałów mojego zęba złamanego wiertła dentystycznego. Pan doktor jest również bardzo sympatyczny i zawsze z cierpliwością tłumaczy na czym będzie polegało leczenie.
Polecam pana doktora każdemu pacjentowi.


images.png

Dokładne i rzeczowe wyjaśnienie 2 etapowego procesu leczenia kanałowego wraz z planem szczegółowym , ma się uczucie że się wylądowało w dobrych rękach, godny polecenia.
Problem dosyć rozległy u mnie dlatego też i odpowiednie koszty z którymi trzeba się liczyć.


images.png

Szczerze polecam wizytę u Pana dr Gończowskiego. Jestem pacjentką Pana doktora już od wielu lat i zawsze, podczas każdej wizyty otrzymywałam szczegółowe informacje dotyczące leczenia, kosztorys, jak również porady jak dbać o zęby. Pan dr Gończowski uratował mi zęby, które wcześniej niestety miały kiepskie spotkanie z innym lekarzem dentystą i do dzisiaj nie ma z nimi żadnego problemu, za co jestem bardzo wdzięczna. Totalny profesjonalizm, to sformułowanie najlepiej oddające niezwykle wysoką jakość pracy i podejście do klienta.

GODZINY PRACY


Poniedziałek – Piątek 09:00-19:00

Sobota i Niedziela – ZAMKNIĘTE


KONTAKT


ul.Radzikowskiego 138, 31-342 Kraków
Copyright by Magnadent 2021. All rights reserved.